Skaitmeniniai sprendimai, padedantys jūsų verslui augti

Picture Ideas – tai ne spėjimais, o pamatuotais žingsniais rezultatų siekianti profesionalų komanda. Naudodami įvairius skaitmeninius sprendimus, savo klientams padedame sėkmę paversti ne maloniu atsitikimu, o apskaičiuota verslo strategijos dalimi.

0M.Dirbame nuo
0+Įgyvendinti projektai
0val.1 projektui vid. skiriama
0specialistaiPrie 1 projekto vid. dirba

Kaip atrodo mūsų darbo
procesas?

Užduodame klausimus
Užduodame klausimus

Kiekvienas klientas turi skirtingus tikslus ir susiduria su unikaliomis problemomis. Užduodami jums klausimus siekiame suprasti, kas jūsų versle veikia/neveikia ir ką reikia perkelti į internetinę erdvę. Turėdami šią informaciją, parengiame strategiją bei darbų planą.

Projektuojame (UX)
Projektuojame (UX)

Su klientu patvirtinę strategiją ir darbų planą, pradedame kurti būsimą web projekto prototipą. Šiame etape įvairiais įrankiais analizuojame, kaip elgiasi jūsų vartotojai. Tai mums leidžia suprasti, kodėl internetinėje svetainėje mažai konversijų (pirkimų ar užklausų), kodėl vartotojai čia praleidžia labai mažai laiko ir t.t. Šios analizės rezultatai tampa pagrindiniu argumentu, kodėl pasirinkome vieną ar kitą sprendimą, tad tik turėdami šiuos duomenis projektuojame naują internetinę svetainę, el. parduotuvę.

Kuriame dizainą (UI)
Kuriame dizainą (UI)

Sukūrę prototipą, pradedame piešti internetinio projekto dizainą. Žinoma, vertiname gražius grafinius sprendimus, tačiau savo klientams dizainą kuriame daugiausiai dėmesio kreipdami ne tik į grožį, o į realų, pamatuojamą efektyvumą.

Programuojame
Programuojame

Paruošę ir su klientu patvirtinę projekto dizainą, jį programuojame ir testuojame. Prieš atiduodami klientui projektą, pilnai ištestuojame projekto funkcionalumą ir paruošiame jo valdymo instrukcijas.

Analizuojame ir konsultuojame (KPI)
Analizuojame ir konsultuojame (KPI)

Įdiegiame duomenų rinkimo programas ir nustatome efektyvumo rodiklius, kuriuos sekame. Gautus duomenis naudojame siekdami nuolatinio augimo – tobuliname projektą ir konsultuojame klientą, kaip būtų galima pasiekti dar geresnių rezultatų.

Užtikriname projekto saugumą
Užtikriname projekto saugumą

Pasirūpiname, jog įgyvendintas projektas atitiktų OWASP top 10 reikalavimus, o prieš paleidžiant projektą atliekame pažeidžiamumo testą.

Rezervuokite laiką
nemokamai konsultacijai jau dabar!

Per 30 min. aptarsime, kaip iš savo el. projekto galite gauti daugiau užklausų, pardavimų ar peržiūrų. Visa tai jums kainuos lygiai 0 €.

Prieš 2 metus kreipėmės į UAB Picture Ideas dėl įmonės puslapio ir e- parduotuvės atnaujinimo. Pasiūlymas kardinaliai keisti savo įmonės internetinio puslapio struktūrą, grafiką, TVS pradžioje mums, kaip konservatyviai įmonei, pasirodė per drąsus. Džiaugiamės, kad tada surizikavome, o šiandien galime džiaugtis pagerėjusiais lankomumo ir konversijų rezultatais.

Linas Veikalas
Lietuvos monetų kalyklos Rinkodaros ir Komercijos Vadovas

Esame patenkinti atliktu darbu, lūkesčių išpildymu ir idėjos vizualiniu pateikimu. Šauni komanda, puikus bendradarbiavimas, esate savo srities profesionalai.

Darius Gaučius
UAB Autovesta direktorius
Esame labai patenkinti, priėmę UAB „Picture Ideas” iššūkį sukurti inovatyvų sprendimą neatlygintinos kraujo donorystės skatinimui. Džiaugiamės, kad www.kraujodonoryste.lt puikiai tarnauja ne tik mūsų įstaigos, bet ir kraujo donorų poreikiams. Kūrėjų komanda įsigilino į itin specifinius mūsų lūkesčius ir veiklos kryptį, planingai dirbo, operatyviai sprendė iškilusius klausimus, o atliktų darbų rezultatas – daugiau nei tik profesionalus. Rekomenduojame UAB „Picture Ideas“ komandą, kaip kūrybingus ir puikiai savo darbą išmanančius specialistus, su kuriais bendravome tarsi su seniai pažįstamais kolegomis – buvo visuomet malonu pasitarti, paprašyti patarimo, net sulaukti vertingos kritikos. Ačiū už kartu įveiktą iššūkį!
VšĮ Nacionalinis kraujo centras