Prieš 2 metus kreipėmės į UAB Picture Ideas dėl įmonės puslapio ir e- parduotuvės atnaujinimo. Pasiūlymas kardinaliai keisti savo įmonės internetinio puslapio struktūrą, grafiką, TVS pradžioje mums, kaip konservatyviai įmonei, pasirodė per drąsus. Džiaugiamės, kad tada surizikavome, o šiandien galime džiaugtis pagerėjusiais lankomumo ir konversijų rezultatais.

Linas Veikalas
Lietuvos monetų kalyklos Rinkodaros ir Komercijos Vadovas
Atsiradus poreikiui atnaujinti įmonės svetainę, ieškojome kūrėjų, kuriems galėtume patikėti šį svarbų darbą. Po įmonės vizualinio rebranding’o, reikėjo visiškai atnaujinti svetainę, t.y. sukurti dizainą ir suprogramuoti. Vienas svarbiausių reikalavimų buvo, kad svetainė būtų patogi valdyti patiems. Picture Ideas pasirinkome, nes patiko jų ankstesni darbų pavyzdžiai, o susisiekus ir pakalbėjus su Luku, tapo aišku, kad Picture Ideas dirba tikri profesionalai, išmanantys savo darbą. Prabėgus metams po naujos svetainės sukūrimo, galiu pasakyti, kad esame patenkinti. Svetainė sukurta patogiai, veikia puikiai, o iškilus klausimams visada komunikuojame su Picture Ideas komanda ir greitai gauname atsakymus bei pagalbą. Svetainės kūrimo metu komunikacija taip pat vyko sklandžiai ir labai operatyviai. Dar kartą dėkjame Picture Ideas komandai už profesionalų darbą, terminų laikymąsį ir malonų bendravimą.
Ieva Krištopaitė
Simplanova Marketingo vadovė
Esame labai patenkinti, priėmę UAB „Picture Ideas” iššūkį sukurti inovatyvų sprendimą neatlygintinos kraujo donorystės skatinimui. Džiaugiamės, kad www.kraujodonoryste.lt puikiai tarnauja ne tik mūsų įstaigos, bet ir kraujo donorų poreikiams. Kūrėjų komanda įsigilino į itin specifinius mūsų lūkesčius ir veiklos kryptį, planingai dirbo, operatyviai sprendė iškilusius klausimus, o atliktų darbų rezultatas – daugiau nei tik profesionalus. Rekomenduojame UAB „Picture Ideas“ komandą, kaip kūrybingus ir puikiai savo darbą išmanančius specialistus, su kuriais bendravome tarsi su seniai pažįstamais kolegomis – buvo visuomet malonu pasitarti, paprašyti patarimo, net sulaukti vertingos kritikos. Ačiū už kartu įveiktą iššūkį!
VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir padėkoti jums už puikų darbą, atliktą jūsų kūrybinės įmonės. Naujasis mūsų svetainės dizainas tikrai pakėlė mūsų prekės ženklo įvaizdį ir padarė didelę įtaką mūsų verslo veiklai.Senąją svetainę nusprendėme atnaujinti, nes senoji versija jau nebetenkino mūsų poreikių, buvo labai lėta. Taigi su paties prekinio ženklo atnaujinimu nusprendėme atnaujinti ir visą svetainę su e-parduotuve.

Pastebėjome, kad dėl naujojo svetainės dizaino padidėjo lankomumas ir pasiekiamumas Google paieškos rezultatuose. Tai leido mums pasiekti didesnį klientų ratą ir pritraukti naujų lankytojų, kurie yra susidomėję mūsų produktais ir paslaugomis.

Dėkojame jums už jūsų profesionalumą, kūrybiškumą ir paslaugumą viso projekto metu. Jūsų įmonės įnašas į mūsų verslo sėkmę yra akivaizdus, ir mes tikrai vertiname jūsų pastangas.

Esame labai patenkinti galimybe bendradarbiauti su jumis ir tikimės tolesnės produktyvios partnerystės su jūsų įmone ateityje.

Su geriausiais linkėjimais,

Inga Eimontienė
Classiclinedecor.lt vadovė

Anksčiau turėta tinklalapio versija buvo labai nefunkcionali, seno modelio, nebuvo pritaikyta mobiliajai versijai, buvo labai “sunki” ir ilgas užkrovimo greitis, išvis neturėjome internetinės parduotuvės.Karantino metu geras internetinis puslapis tapo ypatingai aktualu, kai restoranai iš viešbučiai užsivėrė duris ir visas verslas persikėlė į internetą. Turėjome laikinai naudotis išorinių partnerių paslaugomis, norėdami parduoti savo paslaugas. Suskubome ieškoti sprendimų ir juos pasiūlė bei puikiai adaptavo Picture ideas. Buvo sukurtas šiuolaikiškas puslapis, su užklausų formomis ir internetine parduotuve, kur galime parduoti savo paslaugas ir renginio bilietus. Netgi paruošta profesionali fotosesija, kuri derėjo su bendru tinklapio dizainu.  Sukurtas dizainas, kuris puikiai atspindėjo mūsų parduodamas paslaugas. Kuponų sistemą patogu valdyti visiems darbuotojams, nuo administratorės iki restorano vadovo. Klientams taip pat yra aiški sistema, nes nekyla papildomų klausimų įsigijant kuponus.

Per antruosius vystymo metus tinklalapio įsigytų kuponų pardavimai išaugo dukart, bendrai pajamas padidinome 15%. Taip pat buvo susietas puslapis su staliuko ir kambarių rezervavimo sistemomis, tai leido padidinti užimtumą 10%. Darbų eigoje iš praktikos pusės pamatėme reikalingų patobulinimų. Džiugu, kad pavyko nesunkiai adaptuoti atnaujinimus esamoje svetainėje ir tai padės dar efektyviau didinti pajamas, o klientams lengviau surasti reikiamą informaciją tinklalapyje.

Indrė Pundinienė
Viešbučio Daugirdas el. komercijos srities vadovė

Esame patenkinti atliktu darbu, lūkesčių išpildymu ir idėjos vizualiniu pateikimu. Šauni komanda, puikus bendradarbiavimas, esate savo srities profesionalai.

Darius Gaučius
UAB Autovesta direktorius