Capsule.lt

Capsule.lt – visiškai naujas žaidėjas biuro, kanceliarijos prekių rinkoje, pasirinkęs Picture Ideas el. komercijos projekto vystymui ir priežiūrai.

 

Sukūrėme su keletu tiekėjų apjungtą kanceliarijos, biuro ir kitokios technikos bei knygų elektroninę parduotuvę. Šiai dienai yra daugiau nei 10k prekių, bet šis skaičius nuolat didėja.

Su UAB „Dzūkų žinios”, valdančia projektą capsule.lt dirbame jau nuo 2021 metų, nuolat padedame, konsultuojame el. komercijos vystymo, rinkodaros klausimais, diegiame atnaujinimus ir naujas funkcijas. Bendrai, džiaugiamės per pastaruosius metus padėję padidinti pajamas iš el. komercijos 656 %.

0k+prekių
0+prekių kategorijų
0+valandų projekto gamybai
0%pardavimų padidėjimas per paskutinius metus

„Capsule.lt“ – naujas UAB „Dzūkų žinios“ projektas. Nors esame kuklūs, ir mums neįprasta girtis, demonstruotis, visgi manome, kad verta kalbėti apie tai, kas svarbu. „Capsule.lt“ – tai internetinė parduotuvė, kurioje atrinkome aukščiausios kokybės kanceliarijos prekes, buities prekes, knygas ir biuro baldus. Šis projektas, augintas Lazdijuose, mažame, kaimiškame Dzūkijos regione, mums yra įkvėpimas, kuriuo didžiuojamės. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti puikų asortimentą mokiniams, studentams, pedagogams, biurų darbuotojams ir visiems, kurie vertina kokybę, mandagų aptarnavimą, operatyvų pristatymą.

„Capsule.lt“ projektas, prie kurio įgyvendinimo prisidėjo ne vienas profesionalas, mums įrodo, kad sėkmingi projektai gali būti plėtojami ne tik didžiuosiuose miestuose. Dėkojame UAB „Picture Ideas“ (Lukas Gudinauskas), kurue užsiėmė www.capsule.lt tinklalapio kūrimu, dizainu, programavimu, tęstiniais darbai nuo A iki Z. Pagarba Lukui už bendravimą, kantrybę.

Projektas auga, kalbant apie pardavimus mes lyginant su praėjusiu tokiu pat laikotarpiu paaugom 656 %.

Darius Brindza

Capsule.lt vadovas