Brazzi

Brazzi – tai kūrybos namai, unikalios foto ir video studijos erdvės, daugybė skirtingų fotografijos mokymų programų, seminarų ir workshopų ir išskirtinė bendruomenė. Brazzi pasirinko Picture Ideas sukurti įvaizdinę svetainę su el. komercijos funkcijomis.

 

Sukurta daug informacijos talpinanti interneto svetainė – portalas. Projektas unikalus tuo, jog apjungia itin daug informacijos, kuri pateikta labai sistemingai ir patogiai vartotojui. Svetainėje integruota studijų nuoma, mokymų el. pardavimai su išsamia mokymų bei lektorių informacija, Inspirazzi el. žurnalas, išsamus paslaugų bei siūlomų rekvizitų katalogas, tinklaraštis.

Džiaugiamės projekto rezultatais – tiek pagerėjusiu lankomumu, tiek kliento per svetainę gaunamomis užklausomis ar studijų rezervacijų kiekiu. Su Brazzi šiai dienai vystome ne vieną IT projektą, padedame optimizuoti įvairius verslo procesus.

0+skirtingų dizaino šablonų
0specialistų komanda, dirbusi prie projekto

Kai reikia tvarkingai veikiančios programos, stilingai atrodančios svetainės, užtikrinto rezultato ir įsiklausymo į poreikius, negalėčiau rekomenduoti nieko kito. Su Picture Ideas dirbame jau 4 metai. Augame, keičiamės, nuolat atnaujiname svetainę ir įrankius, laidojame senus ir pradedame naujus projektus, bet vienas dalykas išlieka stabilus – mūsų IT partneriai. Kad ir kiek idėjų atsineštume, jas sudeda į struktūrą, ne tik pataria kaip daryti, bet ir kaip nedaryti, numato kelis žingsnius į priekį ir sukuria funkcionalumus, kad patys galėtume valdyti savo turinį. Dizainai visada patrauklūs, o detalės apgalvotos. Jei reikėtų vieno žodžio, apibūdinti Picture Ideas, jis būtų – Profesionalūs. Darbai visada padaromi laiku, platformos veikia tvarkingai, atrodo stilingai, ir visada malonu pasitarti. Ačiū jums!

Reda Bernotaitė ir Tomas Brazinskas

Brazzi studijos ir bendruomenės vadovai