ClassicLineDecor

ClassicLineDecor.com – platus interjero dekoro elementų pasirinkimas. Sukūrėme reprezentatyvų B2C ir B2B el. komercijos sprendimą bei optimizavome kai kuriuos įmonės verslo procesus.

 

Sukūrėme ne tik el. parduotuvę, bet daug dėmesio skyrėme UX/UI projektavimui bei tam tikrų verslo procesų optimizavimui – savikainų valdymas ir pelno skaičiavimas, patogi B2B sistema, automatinis sąskaitų išrašymas, įvairios duomenų eksporto procedūros ir kita.

Džiaugiamės itin gerais projekto rezultatais – padidėjęs lankomumas, pardavimai, o pagal svarbiausius įmonės veiklos raktinius žodžius el. parduotuvė randama aukščiausiose Google paieškos pozicijose.

0+skirtingų dizaino šablonų
0+valandų projekto gamybai
0+raktažodžių aukščiausiose Google pozicijose

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir padėkoti jums už puikų darbą, atliktą jūsų kūrybinės įmonės. Naujasis mūsų svetainės dizainas tikrai pakėlė mūsų prekės ženklo įvaizdį ir padarė didelę įtaką mūsų verslo veiklai.

Senąją svetainę nusprendėme atnaujinti, nes senoji versija jau nebetenkino mūsų poreikių, buvo labai lėta. Taigi su paties prekinio ženklo atnaujinimu nusprendėme atnaujinti ir visą svetainę su e-parduotuve.

Pastebėjome, kad dėl naujojo svetainės dizaino padidėjo lankomumas ir pasiekiamumas Google paieškos rezultatuose. Tai leido mums pasiekti didesnį klientų ratą ir pritraukti naujų lankytojų, kurie yra susidomėję mūsų produktais ir paslaugomis.

Dėkojame jums už jūsų profesionalumą, kūrybiškumą ir paslaugumą viso projekto metu. Jūsų įmonės įnašas į mūsų verslo sėkmę yra akivaizdus, ir mes tikrai vertiname jūsų pastangas.

Esame labai patenkinti galimybe bendradarbiauti su jumis ir tikimės tolesnės produktyvios partnerystės su jūsų įmone ateityje.

Su geriausiais linkėjimais,

Inga Eimontienė

Vadovė