Daugirdas Hotel

Daugirdas – 4* viešbutis, įsikūręs pačiame Kauno senamiestyje. Picture Ideas užduotis buvo sukurti naują modernią viešbučio svetainę bei optimizuoti kliento verslo procesus.

 

Sukūrėme naują viešbučio stilistiką, pasirūpinome video bei foto medžiaga, suprojektavome naują svetainės dizainą.

Viešbučio kambarių paieška suintegruota su viešbučio naudojama booking’o sistema, taip pat sukurtas dovanų kuponų funkcionalumas, kuris ne tik leidžia parduoti dovanų kuponus įvairioms progoms, bet ir automatiškai sugeneruoja PDF kupono dizainą, unikalų kupono kodą bei nusiunčia visa tai pirkėjui.

Atlikti darbai leido prisidėti prie viešbučio augimo – antraisiais bendradarbiavimo metais net 2 kartus padidintas kuponų pardavimų skaičius, 10% pavyko padidinti restorano ir viešbučio užimtumą, o bendra viešbučio apyvarta padidėjo 15%.

0unikali ir išskirtinė mūsų komandos atlikta fotosesija
0unikalus ir išskirtinis mūsų komandos sukurtas video
0+valandų projekto gamybai
0+skirtingų dizaino šablonų
0kartus padidėjęs kuponų pardavimų skaičius
0%padidėjusi bendra viešbučio apyvarta
0%pasidėjęs viešbučio ir restorano užimtumas

Anksčiau turėta tinklalapio versija buvo labai nefunkcionali, seno modelio, nebuvo pritaikyta mobiliajai versijai, buvo labai “sunki” ir ilgas užkrovimo greitis, išvis neturėjome internetinės parduotuvės.  Karantino metu geras internetinis puslapis tapo ypatingai aktualu, kai restoranai iš viešbučiai užsivėrė duris ir visas verslas persikėlė į internetą. Turėjome laikinai naudotis išorinių partnerių paslaugomis, norėdami parduoti savo paslaugas. Suskubome ieškoti sprendimų ir juos pasiūlė bei puikiai adaptavo Picture ideas. Buvo sukurtas šiuolaikiškas puslapis, su užklausų formomis ir internetine parduotuve, kur galime parduoti savo paslaugas ir renginio bilietus. Netgi paruošta profesionali fotosesija, kuri derėjo su bendru tinklapio dizainu.  Sukurtas dizainas, kuris puikiai atspindėjo mūsų parduodamas paslaugas. Kuponų sistemą patogu valdyti visiems darbuotojams, nuo administratorės iki restorano vadovo. Klientams taip pat yra aiški sistema, nes nekyla papildomų klausimų įsigijant kuponus. Per antruosius vystymo metus tinklalapio įsigytų kuponų pardavimai išaugo dukart, bendrai pajamas padidinome 15%. Taip pat buvo susietas puslapis su staliuko ir kambarių rezervavimo sistemomis, tai leido padidinti užimtumą 10%. Darbų eigoje iš praktikos pusės pamatėme reikalingų patobulinimų. Džiugu, kad pavyko nesunkiai adaptuoti atnaujinimus esamoje svetainėje ir tai padės dar efektyviau didinti pajamas, o klientams lengviau surasti reikiamą informaciją tinklalapyje.

Indrė Pundinienė

Viešbučio el. komercijos srities vadovė