Lietuvos monetų kalykla

Nors šios bendrovės pagrindinis tikslas yra kaldinti Lietuvos Respublikos apyvartines ir kolekcines monetas, nemažai dėmesio skiriama ir B2B segmentui (įmonių užsakomiesiems gaminiams, medaliams, investicinio aukso pardavimams ir kitoms el. komercijos sritims). Picture Ideas užduotis buvo sukurti hibridinį projektą: įvaizdinę B2B stiliumi paremtą valstybinės įstaigos interneto svetainę, sujungtą su funkcionalia el. parduotuve.

 

Sukūrėme ne tik išskirtinio dizaino svetainę, kurioje daug dėmesio kreipiama į įmonės paslaugas, gautus tarptautinius apdovanojimus bei išskirtines paslaugas verslui, bet ir itin sėkmingą el. komercijos sistemą, generuojančią didelius pardavimus.

Be įprastinių monetų pardavimų, el. parduotuvėje galima įsigyti unikaliai graviruotas prekes (pagal kliento tekstą), taip pat yra unikali galimybė įsigyti investicinio aukso, o jo kaina automatiškai skaičiuojama pagal tuo metu galiojančią pasaulinę aukso kainą. El. parduotuvė nuolat prižiūrima ir atnaujinama, sujungta su išorės sistemomis.

0mlnEUR metinės el. komercijos pardavimų apimtys
0kartus padidėjusi el. komercijos apyvarta
0lankytojų per mėnesį vidurkis
0%lankytojų skaičiaus padidėjimas

Prieš 4 metus kreipėmės į UAB Picture Ideas dėl įmonės puslapio ir e- parduotuvės atnaujinimo. Pasiūlymas kardinaliai keisti savo įmonės internetinio puslapio struktūrą, grafiką, TVS pradžioje mums, kaip konservatyviai įmonei, pasirodė per drąsus. Džiaugiamės, kad tada surizikavome, o šiandien galime džiaugtis pagerėjusiais lankomumo ir konversijų rezultatais.

Linas Veikalas

Lietuvos monetų kalyklos Rinkodaros ir Komercijos Vadovas