Litexpo

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO – pagrindinis ir didžiausias Baltijos šalyse parodų ir konferencijų, valstybinės svarbos ir kitokių renginių centras, pasirinkęs Picture Ideas suprojektuoti ne tik naujo įvaizdžio interneto svetainę, bet ir suprojektuoti ir sukurti specializuotą Litexpo renginių valdymo sistemą svetainėje.

 

Suprojektavome ir sukūrėme unikalaus dizaino svetainę su itin sudėtinga renginių valdymo sistema, leidžiančią labai informatyviai pristatyti renginius, jų aprašymus, renginio naujienas, apgyvendinimo pasiūlymus ir kita. Patogi filtravimo sistema leidžia surasti norimus renginius iš archyvo, siekančio 2016 metus.

Su Litexpo dirbame nuolatos, tobuliname sistemą, dirbame ties kitais teminiais projektais. Pandemijos įkarštyje sukūrėme virtualios Resta parodos atskirą tinklapį su tiesioginėmis transliacijomis, šiai dienai nuolat prižiūrime Litexpo projektą, dirbame ties naujų funkcijų kūrimu, tobulinimu, atnaujinimais, saugumo užtikrinimu, greitaveika.

0+renginių arhyvas
0specialistų komanda, dirbusi prie projekto
0+valandų projekto gamybai
0%padidėjęs lankytojų įsitraukimas

Ačiū Jūsų komandai už nuostabų bendradarbiavimą! Dirbti su jumis yra iš tiesų labai malonu ir produktyvu. Vertiname jūsų profesionalumą, gebėjimą suprasti mūsų poreikius bei greitą ir efektyvų veiksmų įgyvendinimą. Vienas iš daugelio Jūsų įmonės privalumų yra tai, kad gebate įgyvendinti visus mūsų lūkesčius. Džiaugiamės galėdami dirbti kartu ir rekomenduojame jūsų paslaugas kitiems.

 

Domantė Kriaučiūnaitė

Litexpo rinkodaros skyriaus vadovė