Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba

Nepriklausoma žmogaus teisių institucija, kuri rūpinasi lygių galimybių užtikrinimu Lietuvoje

 

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba į Picture Ideas kreipėsi su užduotimi suprojektuoti naują svetainės UX/UI sprendimą ir kuo patogesne forma pateikti įstaigos informaciją, tekstus, galimybes susipažinti su įstaigos veikla, pateikti skundą.

Be UX/UI projektavimo, daug dėmesio kreipėme į unikalią svetainės stilistiką bei naujas technologijas, svetainės prieinamumą neįgaliesiems bei silpnaregiams. Svetainė yra suintegruota su VDU vystomu šnekamosios kalbos sintezatoriumi, kurio pagalba lygybe.lt administratoriai bet kurį svetainės tekstą per keletą minučių gali paversti audio failu ir kartu pateikti svetainės puslapio garsinę versiją, įgarsintą švaria lietuvių kalba.

Kartu su tarnyba taip pat buvo įgyvendintas smurto mažinimo projektas https://visureikalas.lt/

0+valandų projekto gamybai
0specialistų komanda, dirbusi prie projekto
0integruotas šnekamosios lietuvių kalbos sintezatorius

Darbas su jūsų komanda buvo sklandus ir produktyvus, o kaip vieną geriausių savybių norėtume išskirti dėmesingumą. Kadangi mūsų svarbiausias tikslas buvo naująją įstaigos svetainę padaryti visiškai prieinamą žmonėms su įvairiomis negaliomis, džiaugiamės, kad į visus reikalingus tarptautinius standartus bei žmonių su negalia bendruomenių pastabas buvo aktyviai atsižvelgiama, ieškoma techninių ir kūrybinių sprendimų. Ačiū dar kartą už bendradarbiavimą!

Miglė KOLINYTĖ

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Diskriminacijos prevencijos ir komunikacijos grupės vyresnioji patarėja