Timbela

Timbela – viena lyderiaujančių įmonių, užiimančių medinių gaminių sodui, namams ar sodyboms gamyba bei prekyba.

 

Iki smulkmenų išieškoti UX sprendimai, intuityvus UI dizainas, o to rezultatas – funkcionalus, itin didelas pardavimų apyvartas generuojantis el. komercijos sprendimas.

El. parduotuvė suintegruota su trečiosiomis šalimis (apskaita/sandėlis, Amazon prekyvietė ir kt.), daugybė kitų specifinių el. komercijos funkcijų, itin geri greitaveikos, lankomumo rezultatai.

Su klientu džiaugiamės ne tik gražiu dizainu, patogiu UX, bet ir padidėjusiais pardavimo rezultatais, kas ir buvo vienas pagrindinių tikslų prieš pradedant dirbti. Pardavimai iš naujos el. parduotuvės padidėjo daugiau nei trečdaliu.

0%padidėję pardavimai per el. komerciją
0+valandų projekto gamybai
0specialistų komanda, dirbusi prie projekto

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su „Picture ideas“ įmone. Jie ne tik profesionaliai suprojektavo mūsų įmonės puslapį, bet ir atidžiai reagavo į visus proceso metu iškilusius klausimus, taip palengvindami mūsų išsikeltos užduoties įgyvendinimą. Naujai suprojektuotas puslapis ženkliai prisidėjo prie įmonės verslo augimo – pardavimai per mūsų svetainę nuo praėjusių metų padidėjo net 34 proc., kas yra puikus rezultatas.

Darbuotojai yra kompetentingi, atidūs detalėms ir profesionaliai bendraujantys. Įmonės komanda greitai įgyvendino mūsų idėjas ir pageidavimus, o jų patirtis ir kūrybiškumas leido sukurti modernų ir efektyvų svetainės dizainą.

Visuomet malonu dirbti su profesionalais, kurie supranta kliento poreikius ir siekia maksimalaus rezultato.

Ramona Grigaitytė

Timbela mažmeninės prekybos vadovė