VŠĮ Nacionalinis kraujo centras

Neatlygintiną kraujo donorystę skatinantis VŠĮ Nacionalinis kraujo centras pasirinko Picture Ideas sukurti centro naujuosius namus internete

 

Sukūrėme išskirtinio dizaino, neperkrautą, švarią interneto svetainę. Projektas išsiskiria tuo, jog turi daug informacijos, o vienas pagrindinių tikslų buvo šią informaciją pateikti itin paprastai, neperkrautai bei taip pat išsiskirti iš kitų valstybės institucijų interneto svetainių savo informacijos pateikimo bei dizaino struktūra. Džiaugiamės itin gerais kliento atsiliepimais šiuo projektu.

0+skirtingų dizaino šablonų
0specialistų komanda, dirbusi prie projekto

Esame labai patenkinti, priėmę UAB „Picture Ideas” iššūkį sukurti inovatyvų sprendimą neatlygintinos kraujo donorystės skatinimui. Džiaugiamės, kad www.kraujodonoryste.lt puikiai tarnauja ne tik mūsų įstaigos, bet ir kraujo donorų poreikiams. Kūrėjų komanda įsigilino į itin specifinius mūsų lūkesčius ir veiklos kryptį, planingai dirbo, operatyviai sprendė iškilusius klausimus, o atliktų darbų rezultatas – daugiau nei tik profesionalus. Rekomenduojame UAB „Picture Ideas“ komandą, kaip kūrybingus ir puikiai savo darbą išmanančius specialistus, su kuriais bendravome tarsi su seniai pažįstamais kolegomis – buvo visuomet malonu pasitarti, paprašyti patarimo, net sulaukti vertingos kritikos. Ačiū už kartu įveiktą iššūkį!

VšĮ Nacionalinis kraujo centras