Prieš 2 metus kreipėmės į UAB Picture Ideas dėl įmonės puslapio ir e- parduotuvės atnaujinimo. Pasiūlymas kardinaliai keisti savo įmonės internetinio puslapio struktūrą, grafiką, TVS pradžioje mums, kaip konservatyviai įmonei, pasirodė per drąsus. Džiaugiamės, kad tada surizikavome, o šiandien galime džiaugtis pagerėjusiais lankomumo ir konversijų rezultatais.

Linas Veikalas
Lietuvos monetų kalyklos Rinkodaros ir Komercijos Vadovas

Esame patenkinti atliktu darbu, lūkesčių išpildymu ir idėjos vizualiniu pateikimu. Šauni komanda, puikus bendradarbiavimas, esate savo srities profesionalai.

Darius Gaučius
UAB Autovesta direktorius
Esame labai patenkinti, priėmę UAB „Picture Ideas” iššūkį sukurti inovatyvų sprendimą neatlygintinos kraujo donorystės skatinimui. Džiaugiamės, kad www.kraujodonoryste.lt puikiai tarnauja ne tik mūsų įstaigos, bet ir kraujo donorų poreikiams. Kūrėjų komanda įsigilino į itin specifinius mūsų lūkesčius ir veiklos kryptį, planingai dirbo, operatyviai sprendė iškilusius klausimus, o atliktų darbų rezultatas – daugiau nei tik profesionalus. Rekomenduojame UAB „Picture Ideas“ komandą, kaip kūrybingus ir puikiai savo darbą išmanančius specialistus, su kuriais bendravome tarsi su seniai pažįstamais kolegomis – buvo visuomet malonu pasitarti, paprašyti patarimo, net sulaukti vertingos kritikos. Ačiū už kartu įveiktą iššūkį!
VšĮ Nacionalinis kraujo centras